tynki

 

 
KLEIB C5
KLEIB C5

Tynk akrylowy do wykonywania wypraw tynkarskich o fakturze baranka do stosowania na zewnątrz

KLEIB C5
stanowi element zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń budynków systemem KLEIB zgodnie z Aprobatą Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

ZASTOSOWANIE

KLEIB C5 jest akrylową masą tynkarską, przeznaczoną do ręcznego wykonywania wypraw zewnętrznych na warstwach zbrojonych systemu izolacji cieplenej ścian KLEIB. Można go również stosować na wszystkich równych i nośnych podłożach mineralnych, takich jak np.: beton, tradycyjne tynki cementowe oraz cementowo-wapienne.

 

 

KLEIB C6
KLEIB C6

Tynk silikatowy do wykonywania wypraw tynkarskich o fakturze baranka do stosowania na zewnątrz

KLEIB C6
stanowi element zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń budynków systemem KLEIB oraz systemem KLEIB W zgodnie z Aprobatami Technicznymi. Aprobaty zostały wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

ZASTOSOWANIE

KLEIB C6 jest silikatową cienkowarstwową masą tynkarską, przeznaczoną do ręcznego wykonywania wypraw zewnętrznych na warstwach zbrojonych systemów izolacji cieplnej ścian KLEIB i KLEIB W. Można ją również stosować na wszystkich równych i nośnych podłożach mineralnych, takich jak np.: beton, tradycyjne tynki cementowe oraz cementowo-wapienne.

KLEIB C7
KLEIB C7

Tynk silikonowy. Szlachetna cienkowarstwowa elewacyjna silikonowa masa tynkarska o fakturze baranka.

KLEIB C7 stanowi element wyrobów do wykonywania ociepleń budynków systemem KLEIB oraz systemem KLEIB W zgodnie z Aprobatami Technicznymi. Aprobaty zostały wydane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

ZASTOSOWANIE

KLEIB C7 tynk silikonowy jest wysokiej jakości wodną szlachetną cienkowarstwową masą tynkarską, przeznaczoną do wykonywania trwałych aplikacji zewnętrznych na wszelkich równych i nośnych podłożach jak tynk cementowo wapienny, tynk cementowy, beton, piaskowiec, itp. oraz nośne powłoki silikonowe.

 

Farby KABE - jakość warstwa po warstwie

 

dostawcy

Copyright © 2022 REMEX II Kalety

wykonanie: GTECH.pl